skip to main | skip to sidebar

50mm

niedziela, 16 grudnia 2007

Kraków z mojej perspektywy...




Posted by Picasa
Autor: Adalbertus79 o 20:41 Brak komentarzy:
Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2007 (1)
    • ▼  grudnia (1)
      • Kraków z mojej perspektywy...

O mnie

Adalbertus79
Kielce/Kraków/Warszawa, Poland
Wyświetl mój pełny profil